Viva Kağıt Ambalaj

VİVA KAĞIT AMBALAJ SAN. TİC. A.Ş.

Tamamı yerli sermaye ile kurulan Viva Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş, 2004 yılında, 30 yıllık sektör tecrübesi bulunan İsmail Metin Uyanık tarafından İzmir, Türkiye’de kurulmuş olup halen kendisi tarafından aynı hassasiyetlik ile yönetilmektedir.

Viva Kağıt, ambalaj sektörüne %100 ithalat bazlı ürün tedarikçisi olarak başlayıp, hizmet kalitesinden sapmadan günümüzde de hizmetlerine aynı kalitede devam etmektedir; bu kimliği onun misyonu haline gelmiş ve sürdürülebilir bir başarı için vizyonunu her daim reel endekste geniş tutmuştur.

ÜRÜNLER :

Dublex Board
Bir yüzü düz pürüzsüz iki kattan oluşan bir karton çeşididir.Üst yüzeyi selüloz veya odun hamuru veya atık kağıt esaslıdır.Arka yüzü atık kağıt ya da selüloz katkılı atık kağıtdandır. Gıda, ilaç, kozmetik, reklam-tanıtım gibi farklı sektörlerde çeşitli alanlarda VİVA Kağıdın temin ettiği ürünler kullanılmaktadır.

Kraftliner
Selüloz esaslı, yüksek oranda neme dayanıklı yumuşak ağaçtan elde edilen hamurun sülfat ya da alkalinle işlenmesiyle elde edilir. Oluklu mukavva üretiminde iç ve dış astar olarak kullanılır. Parlak oluşu, rengi, mukavemeti ve kolay baskı uygulanabilir oluşu ile özellikle ihracat sektöründeki müşterilerimizin tercih ettiği bir dış yüzey kağıdıdır.Doğal renkleri kahverengi olan kraft liner kağıtların bir yüzü beyaz olarak üretilebilir. Firmamız diğer bütün kağıtlarda olduğu gibi yurtdışından temin ettiği Kraft kağıdını da uygun fiyat yüksek kalitede ve farklı ebatlarda ürün satışını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Beyaz Testliner
Esmer Test Liner ’dan farklı olarak dış yüzü beyaz renklidir. Geri dönüşümü önemli olan beyaz testliner günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır geniş aralıklarda üretildiği için patlama değeri 2 ile 3,5 kPa arasındadır. Reklama ve görselliğe önem veren müşterilerimiz için vazgeçilmez ambalaj hammaddesidir. Baskıya uygunluğu görsel ve estetik kalitesi gibi özellikleri ile çok tercih edilen bu kağıt iç ve dış yüzey kağıdı olarak kullanılır.

Testliner
Üst yüzeyi uzun elyaftan oluşan iki katlı oluklu mukavva düz tabaka (liner) kağıdı olarak kullanılan ve bunun için gerekli fiziksel özelliklere ve mukavemet değerlerine sahip kağıt türüdür. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda farklı ebatlarda temini yapılmaktadır.

Fluting
Fluting kâğıdımız, statik ve dinamik yük direnci yüksek, nem emiciliği olan, kullanıcısına beklentilerini veren atık kâğıttan oluşturulmuş kaliteli endüstri kâğıdıdır. Oluklu mukavva imalatında ondüle kağıdı olarak kullanılır.

VİVA KAĞIT AMBALAJ SAN. TİC. A.Ş.
Adresi : Pancar Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No:2 Torbalı- İZMİR
Telefonu : 0 232 864 22 33

Viva Kağıt Ambalaj Konumu :


Bir cevap yazın