Akyol Hurda

Akyol Hurdacılık Geri Dönüşüm Kantar Nakliye ve Mak. San. Tic. Ltd. Şti.

2007 yılında İzmir Kısıkköy Metal İşleri Sanayi Sitesinde Kurulmuştur.

Kısıkköy Sanayi Sitesi 4.Cadde No:1 Menderes İzmir adresinde Tehlikesiz Atık Toplama ve Ayırma Lisansı ile halen bu adresinde faaliyet göstermektedir.

Kısıkköy’deki faaliyetine ek olarak İnönü Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi No:77 Ayrancılar Torbalı İzmir adresinde Tehlikeli Geri Kazanım ve Tehlikesiz Toplama ve Ayırma Lisansı ile faaliyetine devam etmektedir.

8500 M² alanda faaliyet gösteren firma her türlü metal atıklar için ayrıştırma – biriketleme işlemleri yapmaktadır.

Akyol Hurdacılık Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tehlikeli ve Tehlikesiz Lisansına Sahiptir.

Tehlikeli Atık Geri Kazanım

Sanayi firmalarında oluşan yağlı metal talaşları Akyol Hurdacılık’a ait lisanslı araçlar ile MoTAT (Mobil atık takip) tebliğine uygun olarak tesise getirilir. Gerekli ayrıştırma işlemlerinin ardından metal talaş biriketleme makinesi ile silindir parçalar şeklinde preslenerek briket haline getirilir. Bu işlemler ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI tarafından tarafımıza verilen 12 01 20 kodlu Tehlikeli Maddeler içeren öğütme parçaları ve öğütme maddeler lisansı ile yapılmaktadır.

Tehlikesiz Atık Toplama ve Ayırma

Tesise kabul edilen tehlikesiz atıklar gerekli ayrıştırma işlemlerinin ardından kalitelerine göre sınıflandırılarak depolanan atıklar kontrolden geçirildikten sonra atığın durumuna göre kırma, kesme ve presleme işlemi yapılarak sevkiyata hazır hale getirilir.

Akyol Hurdacılık

Fabrika Adresi : İnönü Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi No:77 Ayrancılar Torbalı
Metal işleri sanayi sitesi 4.Cadde No:1 Kısıkköy Menderes/İzmir
Telefonu : 0 232 854 61 60

Akyol Hurdacılık Konumu :

Bir cevap yazın